ŚWIETNA ZABAWA DLA KAŻDEGO

Teren osiedla jest ogrodzony. Od wschodu otoczony lasem, od zachodu rozciągają się łąki i malowniczy widok na Jezioro Łebsko, oddalone o niecały kilometr. Wszystkie atrakcje osiedla są dostępne bezpłatnie.

Baseny

U nas możesz czuć się bezpiecznie

DUŻY – pływacki
wymiary: 9,00 x 18,00 m

MAŁY – dla dzieci
średnica: 7,00 m
głębokość: 0,45 m

Baseny położone w centralnej części osiedla są nie tylko świetnym miejscem do zabawy dla każdego, ale i ozdobą całego kompleksu dzięki wieczornemu podświetleniu.

Woda w obydwu basenach jest podgrzewana od połowy czerwca do połowy września dzięki nowoczesnej pompie ciepła.

Plac zabaw

Bajeczny, duży plac zabaw stylizowany na statek zachwyci małych i większych odrywców. Zjeżdzalnie, drabinki, piaskownica i wiele innych elementów zapewnią dzieciom moc atrakcji przez cały dzień. Ahoj przygodo!

Mini golf

To sposób na ciekawą rozrywkę czy wypoczywasz w rodzinnym gronie czy spędzasz czas z grupą przyjaciół. Proste zasady i świetna zabawa. Sprawdź sam, ile uderzeń Ty potrzebujesz, żeby umieścić piłkę w dołku.

Boisko do siatkówki

Iście plażowa rozrywka: pełnowymiarowe pole gry, siatka i prawdziwy piasek z łebskiej plaży.
Zbieraj drużynę lub zagraj z sąsiadami. Sportowe emocje gwarantowane!
PS Piłka już na Was czeka w naszym Apartamencie 🙂

Outdoor fitness

Na fanów dbania o sylwetkę i aktywnego wypoczynku, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez odrobiny ruchu, czeka siłownia pod chmurką.
Zestaw dziesięciu urządzeń (m.in. wioślarz, orbitrek czy rower) z pewnością pomoże zaangażować do ćwiczeń różne grupy mięśniowe.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o wolny termin

    bulajleba.com